Anglia 2:1 Słowacja (30 czerwca 2024) Analiza meczu

Judy Bellingham odzyskany Anglia Od pauzowania przed Euro 2024 Słowacja W niedzielę efektowne wyrównanie w 95. minucie Harry’ego Kane’aZwycięzca pierwszej dogrywki wysłał słabych faworytów przed meczem do ćwierćfinału po zwycięstwie 2:1.

Słowacja zaczęła znacznie ostrzej niż Anglia i dała swoim przeciwnikom kilka ostrzeżeń Iwana Schranza Zręczne podanie obok bramkarza Jordana Pickforda W 25. minucie.

Następna w kolejce jest Anglia SzwajcariaWrócili, aby wygrać trzy ostatnie mecze na Euro, które wcześniej stracili, w tym półfinał ostatniej edycji, i po przerwie myśleli, że wyrównali. Billa Fodena Zanim uderzył w bramkę, był wyraźnie na spalonym.

Foden uderza głową z rzutu wolnego obok bramki, a Kane w nietypowy dla siebie sposób Declana Rice’a Słowacja w końcówce meczu tkwiła głęboko na własnej połowie, a Anglia wyglądała na beznadziejną, a sfrustrowani kibice byli coraz bardziej sfrustrowani.

Jednak Bellingham, dzień po swoich 21. urodzinach, wyrównał niesamowitym kopnięciem rowerem po śmierci, co doprowadziło do dogrywki po pierwszym celnym strzale Anglii.

Anglia objęła prowadzenie niecałą minutę po wznowieniu gry, po czym sfrustrowany Kane dośrodkował i objął prowadzenie Marcin Dubrawka Z bliskiej odległości po dokonanie niezwykłego zwrotu.

Słowacja zdołała wyrównać tuż przed przerwą w dogrywce. Piotr Becarić Niebezpieczny krzyż uklęknął na barze.

Anglia goniła piłki w końcówce pola karnego, aby zapewnić sobie szczęśliwe zwycięstwo i zorganizować ćwierćfinałowe starcie ze Szwajcarią 6 lipca w Düsseldorfie.

Będą jednak musieli spisać się bardzo dobrze w starciu ze szwajcarską drużyną, która zdeklasowała obrońców tytułu Włochy Szkoda, że ​​straciliśmy wyrównującego gola w końcówce i przeciwko 1/8 finału Niemcy Na fazie grupowej.

READ  W przemówieniu Kinga nowy brytyjski rząd laburzystów definiuje „zmianę”