Matt Corral zapewnia drużynie Birmingham Stallions miejsce w mistrzostwach UFL

Po raz drugi w tym roku drużyna ze stanu Michigan objęła dwucyfrową przewagę na wyjeździe w konferencji o mistrzostwo i przegrała.

Tym razem Michigan Panthers straciły prowadzenie 18:3 do przerwy i przegrały 31:18 ze Stallions w Birmingham. Oficjalna obecność za pośrednictwem Mike’a Mitchella z SI.com, Było ich 10 287.

Były rozgrywający NFL Matt Corral, wybrany przez Carolina Panthers w trzeciej rundzie draftu na rok 2022, zastąpił MVP UFL Adriana Martineza przy wyniku 18-12 i nadzorował zwycięstwo.

Na początku nie wydawało się to dobrym posunięciem. Drugie podanie Corrala było przechwytem, ​​będącym częścią komedii pomyłek w trzeciej kwarcie, w wyniku której drużyny łącznie zanotowały sześć strat. Po fiasku w Corral nastąpił wybór szóstki, co doprowadziło do remisu na 18. Następnie Stallions zdobyły dwa ostatnie przyłożenia w meczu.

Corral wykonał dziewięć z 11 podań na 120 jardów, dwa przyłożenia i przechwyt. Jego występ i wynik rodzą pytania o to, czy w najbliższą niedzielę w St. Louis będzie to Martinez, czy Corral, gdzie Stallions zmierzą się z Battlehawks lub San Antonio Brahmas.

Od powrotu USFL w 2022 r. drużyna Stallions ma obecnie trzy tytuły na trzech pod względem zwycięstw w turniejach. Zespół Stallions zdobył oba tytuły w zrekonfigurowanej czteroliterowej lidze. W osiem dni pobiliby rekord 10-1 w St. Louis.